ویدوئو های هوریون

چکیده: در مواجهه با این شرایط سخت اقتصادی Didi Chuxing  و  Jingdongمجبور به محدود کردن فعالیت خود و کوچک سازی هستند و تعداد بسیاری از شرکت های اینترنتی دست به ادغام و همکاری با یکدیگر می زنند. این شرایط سخت کسب و کار نیازمند بهینه سازی ساختار شرکت و منطبق سازی منابع انسانی می باشد.

از این رو بهبود عملکرد دفاتر کاری به عنوان راه حلی ضروری برای شرکت ها مطرح می شود. و این درست همان چیزی است که پنل های تعاملی هوریون در صدد پاسخگویی بدان برمی آید. هدف تجهیزات اداری هوشمند هوریون، بهبود عملکرد و کارایی دفاتر در جهت ایجاد مزیت رقابتی به شما می باشد.

اخیرا دو بررسی در خصوص محصولات هوریون از سوی ZOL توجهات زیادی را به خود جلب کرد. پس از آن رسانه هایی همانند Feng Media، Toutiao، Phoenix Technologies و Yidianzixum نیز مقاله هایی را منتشر کردند که مباحث گسترده ای را در خصوص پنل های تخت تعاملی ایجاد کرد.

مقاله هوریون 

مقالات نشان می دادند که پنل های تعاملی هوریون بهترین انتخاب برای کنفرانس های مدرن هستند. سپس به این امر پرداختند که جادوی هوریون چیست که توجه صاحب نظران حرفه ای وبسایت های درجه یک دنیا در حوزه فناوری و نیز مشتریان داخلی و خارجی را به خود جلب کرده است.

 

از 0 تا 1 ] از ابتدا تا انتها[، هوریون هدف گذاری متعالی دارد

پنل تخت تعاملی هوریون از همان ابتدا مفهوم کارایی و سادگی را دنبال کرده است. 24 سال تجربه در زمینه تولید نمایشگر، ما را در ارائه پنل های تعاملی کارآمد یاری می کند. ظاهر این محصول به صورت ویژه ای طراحی شده و با قابی که از عرض مساوی برخوردار است ارائه می شود. این محصول با کیفیت بدون شک به ارئقای ظاهر شرکت شما کمک خواهد کرد.

 

صفحه نمایش 4K

هوریون تنها شرکتی در چین است که از صفحه نمایش های 4K ال جی در پنل های تعاملی استفاده می کند. صفحه نمایش های 4K متون شفاف، تصاویر واضح از اشکال و مناظر و رنگ های طبیعی را به تصویر می کشد. همانگونه که در تصویر نمایش داده شده، این نمایش گر در بازتولید رنگ ها فوق العاده است.

صفحه نمایش 4K

 

 

صفحه نمایش 4K 

کارکردهای تعاملی سه گانه به تعمیق اصلاح ساختاری شرکت ها و بهینه سازی منابع انسانی کمک می کند.

 

 

صفحه نمایش بزرگ و تجربه شگفت انگیز از نوشتن

آیا اغلب با وایت بورد که تمیز کردن آن دشوار بوده و به اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان تمامی ایده هایتان را روی آن بنویسید، دچار مشکل می شوید؟ عملکرد وایت بورد الکترونیکی پنل تخت تعاملی هوریون به شما تجربه ای از نوشتن را می دهد که قابل مقایسه با نگارش توسط قلم و کاغذ است. شما می توانید با ضربه زدن به یک نقطه بنویسید، با ضربه به دو نقطه زوم کنید و با پشت دست خود پاک کنید. در هزینه های تجهزات اداری هم می توان صرفه جویی کرد.

همچنین می توانید با اسکن QR کد به وسیله تلفن همراه خود، تمامی یادداشت هایی که در طول جلسه انجام داده این با خود داشته باشید. این امر به شما در تحقق جلسات بدون کاغذ کمک کند و در هزینه های تجهیزات اداری صرفه جویی می شود.

 

صفحه نمایش بزرگ و تجربه شگفت انگیز از نوشتن 

قابلیت میرورینگ وایرلس

پنل تعاملی هوریون از قابلیت میرورینگ صفحه نمایش از طریق گوشی موبایل و PC پشتیبانی می کند.  با این قابلیت، فایل های صوتی، ویدئویی، تصاویر، فایل ها و بیشتر از آن می تواند به آسانی انتقال و نمایش داده شود. این مزیت، مشکل بکارگیری سیم کشی های پیچیده را برای صفحات الکترونیکی سنتی را از بین می برد و می تواند به طور گسترده ای به کارایی جلسات کمک کند. همچنین شما دیگر نیازی به دستیار در خلال جلسات نخواهید داشت که این خود به کاهش هزینه های منابع انسانی خواهد انجامید.

 

 قابلیت میرورینگ وایرلس

 

تله کنفرانس

چه در مسافرت های کاری باشد، چه در کافی شاپ، در هواپیما یا یک ایستگاه قطار سریع السیر، می توانید با استفاده از کنفرانس ابری (Cloud Conferencing) که در آن ویدئوها و یادداشت ها می توانند همگام سازی شوند شرکت کنید. این ویژگی همچنین فعالیت های آنلاین همچون آموزش، مصاحبه ها و همکاری های بین بخش های مختلف را تسهیل و در هزینه های انسانی و رفت و آمد صرفه جویی به عمل آورد.

 

پنل تعاملی شش کاره، همکاری ها را ارتقاء داده و به شرکت ها کمک می کند تا از فرصت های بدست آمده استفاده کرده و هزینه های خود را کم کند. این محصول با قیمتی مقرون به صرفه عرضه می شود تا به شرکت ها در گذر از شرایط اقتصادی دشوار، کمک کند.

اخبار

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

1398-04-14

به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom صادر کرد. به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom و China Broadcasting Network Corporation (Ltd) صادر کر...

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

1398-03-28

چکیده: در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. ف...

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

1398-03-01

در 21م ماه می، کنفرانس ارتقاء کانال Channel Promotion Conference)) و رونمایی محصول جدید Horion M3 به طور همزمان در پکن، ژنگ ژو و کانمینگ برگزارشد . اولین ارائه جهانی ابَر پنل تعاملی و راه کارهای تماما صنعتی. علاوه بر آن هوریون راه کار کاملا جدیدی را در کنفرانس های هوشمند با همراهی Huawei و Fastmeeti...

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

1398-01-30

از زمانی که UI پیشرفته و جدید در نسخه تجاری در ماه اکتبر منتشر شد، باعث ایجاد نگرانی ها و واکنش های گسترده ای شد. اکنون هوریون واسط کاربری (شخصیت طراح) Designer’s personality را توسعه داده که شامل مدل کلاسیک و UI با سه تم جدید می باشد. این واسط کاربری می تواند با توجه به صحنه های مختلف، تنظیمات مختل...

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

1398-01-30

چکیده: در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در این جلسه هور...

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

1398-01-30

چکیده: در مواجهه با این شرایط سخت اقتصادی Didi Chuxing و Jingdongمجبور به محدود کردن فعالیت خود و کوچک سازی هستند و تعداد بسیاری از شرکت های اینترنتی دست به ادغام و همکاری با یکدیگر می زنند. این شرایط سخت کسب و کار نیازمند بهینه سازی ساختار شرکت و منطبق سازی منابع انسانی می باشد. از این رو بهبود عمل...

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت هوریون محفوظ می باشد