ویدوئو های هوریون

از زمانی که UI  پیشرفته و جدید در نسخه تجاری در ماه اکتبر منتشر شد، باعث ایجاد نگرانی ها و واکنش های گسترده ای شد. اکنون هوریون واسط کاربری  (شخصیت طراح) Designer’s personality را توسعه داده که شامل مدل کلاسیک و UI با سه تم جدید می باشد. این واسط کاربری می تواند با توجه به صحنه های مختلف، تنظیمات مختلف و با انتخاب های متنوع جدید، از یکی به دیگری سوئیچ شود.

 

نحوه راه اندازی آن به چه شکل است؟

در واسط اصلی، گزینه More را انتخاب کنید. به واسط ثانویه رفته و برروی Setting کلیک کنید.

 

نحوه راه اندازیui

 

 

 

نحوه راه اندازیui

 

برروی گزینه Theme کلیک کنید تا 3 انتخاب تم را در سمت راست مشاهده نمایید. برروی یکی از آنها کلیک کنید.

 

نحوه راه اندازیui

 

هوریون همواره خود را متعهد به ایجاد تصاویری با کیفیت بالا برای شرکت ها دانسه است که این امر را می توان از ارتقاء واسط کاربری مشاهده کرد. این بار هوریون سه جنبه را مورد توجه قرارداده: کلاسیک بودن، تجاری بودن و شخصیت داشتن. با در نظر گرفتن فاکتورهایی همچون سنین متفاوت و علائق و ترجیحات مختلف، واسط کاربری منحصر به فردی را برای مشتریان خود تولید می کنیم.

کلاسیک ساده:

کل واسط کاربری بر پایه رنگ آبی-بنفش برگرفته از ستاره ها و دریا می باشد. آیکن ها به صورت تخت طراحی شده اند با نوشتار ساده که آن را ساده تر و دوستانه می کند.

 

نحوه راه اندازیui

 

بازگشتی به ترکیب UI تخت و ساده، با ارائه تجربه ای تعاملی و ساده گرایانه. این UI ساده ویژگی های خود را همچون ترکیب قلم و وایت بورد، و نگارش لمسی مختص صفحات لمسی هوریون ارائه می دهد.

 

 نحوه راه اندازیui

 

مدل تجاری:

برخلاف مدل کلاسیک، طراحی آیکن این UI برپایه "شبهه ماده گرایی" می باشد. پس زمینه آبی-خاکستری با حسی از فضا است، موجز ولی با جزئیات و عمقی همراه با حالت شبکه ای که به مخاطب حسی از تصویر فضایی می دهد. در صفحه اصلی، زمینه به صورت شطرنجی بوده و آیکن های عملکردی اصلی برروی آن معلق هستند. همزمان، نشانگر زمان در گوشه بالای سمت راست تعبیه شده و هماهنگی کلی تصویر، حسی از محیط کار را القاء می کند.

 

 uiمدل تجاری:

 

چیزی که نظر بیننده را به خود جلب می کند این است که جلوه بصری با بدنه و پایه بیشتر هماهنگی دارد. پنل تعاملی هوریون رنگ خاکستری تیره داشته و به همراه واسط کاربری خاکستری، حسی از عمیق بودن را تداعی می کند. این تم به طرز مطلوبی با محصولات صنعتی ترکیب شده و تصویری جدید از کنفرانسهایی با کیفیت بالا ارائه می دهد.

 

مدل تجاری: 

 

شخصیت طراح

متفاوت از دو طرح قبلی، این مدل برروی مدل شخصیت جوان تمرکز دارد. این طراحی از آخرین زبان طراحی مایکروسافت به اسم Fluent Design برای یکی کردن رابط کاربری آیکن ها بهره می برد. رابط اصلی در پس زمینه تاریک منعکس شده که در موقعیت های کاری منحصر به فرد می باشد. با بیش از 9 خط مجازی و حقیقی، که با جلوه های نوری سالن کنفرانس ترکیب می شوند، یک پرسپکتو سه نقطه ای را ایجاد میکند که با کنتراست شدید ساختار سلسله مراتبی و منسجم، فضایی بعد دار را پدید می آورد.

 

 uiشخصیت طراح

 

مهمتر اینکه هر آیکنی 45 درجه انحراف دارد. در طراحی آیکن ها، هر گزینه به شکل منحصر به فردی بیان شده است.

Whiteboard: عملکرد صفحه نمایش بزرگ و هوشمند هوریون را با قلم هوشمند هوریون ترکیب می کند.

Office: آیکن را با پوشه و فایل ها تداعی می کند.

Source: تصویر از شکل واقعی HDMI استخراج شده و آیکن وایفای برروی صفحه نیز می تواند نشانه ارتباط بی سیم که در آن صفحه بکار گرفته می شود باشد.

More: شکل مکعب نشان دهنده ماژول های عملکردی در فضای سیستم می باشد و مربع های مرکزی نشان می دهند چه برنامه ای انتخاب شده است.

 

 ui شخصیت طراح

 

آنچه در خصوص گزینه More قابل توجه می باشد تغییرات قابل توجه می باشد که با گذر از محدودیت های طراحی های پیشین، تمامی آیکن ها به صورت سه بعدی طراحی شده اند تا برای مثال جستجو و ساعت و سایر موارد عمق و بعد داشته و انسجام بصری داشته باشند.  

جنبه بارز در این طراحی این است که کیفیت بالای توزیع رنگ برند هوریون، کل واسط کاربری را یکدست می سازد که منحصر به فرد بودن آن را برجسته کرده و جلوه بصری دارای شخصیتی را ارائه می دهد.

 

 ui شخصیت طراح

 

سه مدل طراحی برای صحنه ها و علائق متفاوت. برای مثال، در ارائه های تجاری، جلسات آموزشی شرکت ها، انتخاب واسط کاربری متفاوت و نمایش وجوه مختلف شرکت ها همراه با کیفیت بالایی که هوریون ارائه می دهد، به صورت کار آمدی پاسخگوی نیاز کاربران مختلف می باشد.

اخبار

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

1398-04-14

به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom صادر کرد. به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom و China Broadcasting Network Corporation (Ltd) صادر کر...

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

1398-03-28

چکیده: در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. ف...

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

1398-03-01

در 21م ماه می، کنفرانس ارتقاء کانال Channel Promotion Conference)) و رونمایی محصول جدید Horion M3 به طور همزمان در پکن، ژنگ ژو و کانمینگ برگزارشد . اولین ارائه جهانی ابَر پنل تعاملی و راه کارهای تماما صنعتی. علاوه بر آن هوریون راه کار کاملا جدیدی را در کنفرانس های هوشمند با همراهی Huawei و Fastmeeti...

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

1398-01-30

از زمانی که UI پیشرفته و جدید در نسخه تجاری در ماه اکتبر منتشر شد، باعث ایجاد نگرانی ها و واکنش های گسترده ای شد. اکنون هوریون واسط کاربری (شخصیت طراح) Designer’s personality را توسعه داده که شامل مدل کلاسیک و UI با سه تم جدید می باشد. این واسط کاربری می تواند با توجه به صحنه های مختلف، تنظیمات مختل...

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

1398-01-30

چکیده: در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در این جلسه هور...

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

1398-01-30

چکیده: در مواجهه با این شرایط سخت اقتصادی Didi Chuxing و Jingdongمجبور به محدود کردن فعالیت خود و کوچک سازی هستند و تعداد بسیاری از شرکت های اینترنتی دست به ادغام و همکاری با یکدیگر می زنند. این شرایط سخت کسب و کار نیازمند بهینه سازی ساختار شرکت و منطبق سازی منابع انسانی می باشد. از این رو بهبود عمل...

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت هوریون محفوظ می باشد