ویدوئو های هوریون

چکیده: در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت.

در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. فروشندگانی که هدفشان بازارهای خارجی یا منطقه خاصی می باشد از سیاست های حمایتیِ هوریون برخوردار خواهند شد. تا کنون تمامی آماده سازی ها انجام گرفته است.

 

صفحات تعاملی، Horion

 

بازار پنل های تعاملی در حال رونق گرفتن در چین می باشند. در طول سال ها هوریون در صدد گسترش خود بوده در اکنون سهم عمده ای از بازار داخلی را در دست گرفته است.  با این حال هوریون هنوز پا در مسیر بازرگانی بین المللی ننهاده است.

 

صفحات تعاملی، Horion

 

براساس آمارهای All View Cloud، تقاضای داخلی برای پنل های تعاملی تجاری در سال 2016 در حدود 30000 واحد بود و در سال 2018، 254000 پنل تعاملی با RBM 5.48 میلیارد در چین فروخته شد، یعنی افزایش سالیانه به ترتیب 151% و 167% . در نظر بسیاری از اهل فن، سال گذشته گواه بر رشد سریع صنعت پنل های تعاملی بود.

با تکیه بر سالها تجربه گروه KTC در بازارهای بین المللی، هوریون روانه بازار خارجی شد و ما در سه ماهه اول امسال به نتایج درخشانی دست پیدا کردیم. اکنون از عوامل و افراد در سراسر دنیا دعوت می کنیم تا به ما بپیوندند.

همه چیز با حمایت از سوی هوریون آغاز می شود.

 

صفحات تعاملی، Horion

 

پشتیبانی کامل با "اول استفاده کن بعد بفروش"

آقای Sun، مدیرکل هوریون تاکید کرد که ما بایستی سخت کار کنیم تا به کاربران و شرکای خود محصولاتی ارائه دهیم که تحسین قلبی آنان را در پی داشته باشد و اینکه هوریون محصولات خوب و با کیفیی برای مردم فراهم خواهد آورد.

با این هدف، هوریون سیاست "اول استفاده کن بعد بفروش" را به اجرا در آورده است. شرکا می بایست ابتدا خود، محصولات را قبل از فروش استفاده کنند و از این طریق انها قابل اطمینان خواهند بود.

 

صفحات تعاملی، Horion 

 

تیم تجارت جهانی در داخل هوریون

تیم تجارت جهانی دارای تجربه بیش از 10 سال در حوزه تجارت بین الملل می باشد. این تیم با برقراری ارتباط با عوامل فروش خارج از کشور و رسیدگی به شکایات مشتریان، تضمین خواهد کرد که ارتباطات روزانه و سرویس های تجاری به خوبی پیش می روند. ما به طور فعالی تمامی مسائل و مشکلات را پوشش داده و کیفیت خدمات در خارج از کشور را بهبود می بخشیم.

 

صفحات تعاملی، Horion

 

پشتیبانی فنی قوی با تکیه بر شرکت مادر (شرکت اصلی)

KTC - شرکت مادر هوریون – دارای سالها تجربه در بازارهای جهانی است و صادر کننده پیشگام در حوزه نمایشگرها می باشد. با تکیه بر KTC، هوریون سال پیش وارد بازار جهانی شد و ما نه تنها فروش بسیار زیادی داشتیم بلکه شهرت خوب و کاربرانی که برای اولین بار از این محصولات استفاده می کنند را به دست آوردیم.

 

صفحات تعاملی، Horion

 

مهمترین نگرانی شرکا، خدمات پس از فروش محصولات است. این چالش بزرگی برای هوریون است که خدمات پس از فروش خود را برای مشتریان بین المللی به صورت مداوم ادامه دهد. محصولات هوریون با یک سال گارانتی در سراسر جهان ارائه می شود تا از این طریق از منافع مشتریان چه در داخل و چه در سراسر دنیا محافظت کند. به ویژه اینکه، عملکردهای محصولات در بازارهای جهانی اساسا همانند داخل چین هستند.

 

صفحات تعاملی، Horion

 

هوریون درحال راه اندازی راهبرد بازاریابی جهانی برای ارائه صفحات تعاملی بیشتر به کاربران و تسریع در تحول شرکت ها می باشد. ما از شما دعوت می کنیم تا به ما بپیوندید و وارد بازار صفحات تخت تعاملی شوید.

اخبار

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

1398-04-14

به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom صادر کرد. به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom و China Broadcasting Network Corporation (Ltd) صادر کر...

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

1398-03-28

چکیده: در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. ف...

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

1398-03-01

در 21م ماه می، کنفرانس ارتقاء کانال Channel Promotion Conference)) و رونمایی محصول جدید Horion M3 به طور همزمان در پکن، ژنگ ژو و کانمینگ برگزارشد . اولین ارائه جهانی ابَر پنل تعاملی و راه کارهای تماما صنعتی. علاوه بر آن هوریون راه کار کاملا جدیدی را در کنفرانس های هوشمند با همراهی Huawei و Fastmeeti...

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

1398-01-30

از زمانی که UI پیشرفته و جدید در نسخه تجاری در ماه اکتبر منتشر شد، باعث ایجاد نگرانی ها و واکنش های گسترده ای شد. اکنون هوریون واسط کاربری (شخصیت طراح) Designer’s personality را توسعه داده که شامل مدل کلاسیک و UI با سه تم جدید می باشد. این واسط کاربری می تواند با توجه به صحنه های مختلف، تنظیمات مختل...

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

1398-01-30

چکیده: در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در این جلسه هور...

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

1398-01-30

چکیده: در مواجهه با این شرایط سخت اقتصادی Didi Chuxing و Jingdongمجبور به محدود کردن فعالیت خود و کوچک سازی هستند و تعداد بسیاری از شرکت های اینترنتی دست به ادغام و همکاری با یکدیگر می زنند. این شرایط سخت کسب و کار نیازمند بهینه سازی ساختار شرکت و منطبق سازی منابع انسانی می باشد. از این رو بهبود عمل...

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت هوریون محفوظ می باشد