ویدوئو های هوریون

به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom صادر کرد.

به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و  China Unicom و China Broadcasting Network Corporation (Ltd) صادر کرد تا در سال 2019 برای اولین بار از نسل پنجم اینترنت برای مصارف تجاری استفاده کنند. 5G یا همان فناوری ارتباطی نسل پنجم موبایل، راه حل پیشرفته ای برای ادغام فناوری های وایرلس موجود و نیز پیشرفتی تکنولوژیکی در جهت انتقال فوق سریع داده ها می باشد.

پیشرفت تکنولوژیکی می تواند تا حد زیادی بر نحوه فعالیت شرکت های تجاری تاثیر بگذارد. در جلسات غالبا اسناد کاغذی، رایانه ها و پروژکتورها به کار گرفته می شوند. با این حال با ارتقای شبکه ها و قابلیت های رو به رشد خدمات شبکه ای، جلسات برگزار شده در شرکت ها هوشمندتر شده و در این میان پنل های تعاملی Hoiron به عنوان بازیگری پیشتاز در این عرصه ظاهرمی می شود. در دوره نسل پنجم، چه اتفاقی برای جلساتی که در آینده برگزار می شود پیش خواهد آمد؟

 
مجوز تجاری نسل پنجم هوریون

فناوری پیشرفته نسل پنجم، جلسات متداول و معمول را با فراهم آوردن صوت و تصویر به سطح جدیدی از جلسات وارد می کند. تعاملی چند بعدی با ادغام صدا، تصویر، IM، داده ها و رسانه ها.

 

همکاری از راه دور در جلسات شرکت ها به یک رویه فراگیر تبدیل می شود.

ویدئوکنفرانس ها به جایگزین محبوبی برای ارتباطات رودررو تبدیل خواهند شد. با آگاهی عمیق از این گرایش، Horion دست در دست شرکت Huawei که تنطیم کننده استاندارد نسل پنجم می باشد گذاشت تا نرم افزار کنفرانس ابری خود را وارد آن کند تا در بازار کنفرانس ویدئوی پیشتاز باشد.

فن آوری نسل پنجم شرایط مساعدی را برای تعاملات و همکاری های از راه دور فراهم می آورد. به ویژه که فناوری نسل پنجم ارتباطی قابل اطمینان تر، با تاخیر کمتر و کیفی بالاتر برای کنفرانس های صوتی و تصویری از راه دور مهیا می سازد.

این فناوری به دور از تاخیرها و ارتباطات ضعیف بوده و انتقال آسان صوت و تصویر را به منظور راحتی در دورکاری برای شرکت ها تضمین می کند.

 

 مجوز تجاری نسل پنجم هوریون

 

تعامل از طریق صفحات نمایش محبوبیت می یابد

با نسل پنجم و قابلیت اینترنت اشیاء، کارایی ارتباطی و به اشتراک گذاری پنل تعاملی هوریون بیشتر ارتقاء خواهد یافت. نسل پنجم، بیش از 10 برابر سریع تر از نسل چهارم بوده و سرعت به مراتب بالاتری برای آپلود و دانلود و ارتباط بین صفحه ای بدون وقفه را بین گوشی های موبایل، کامپیوترها و صفحات تعاملی به همراه می آورد. به عبارت دیگر، به اشتراک گذاری صفحه نمایش با محصولات هوریون در یک چشم به هم زدن انجام خواهد گرفت.

 مجوز تجاری نسل پنجم هوریون

همچنین یادداشت های نرم افزار وایت بورد را می توان با اسکن QR کد ذخیره کرد. حتی فایل های بزرگ مهندسی را نیز برای استفاده های بعدی، می توان به سرعت به دستگاه شخصی انتقال داد.

 

مجوز تجاری نسل پنجم هوریون 

همانطور که فناوری نسل پنجم چشم انداز شرکت ها را دگرگون می سازد، ابر پنل های تخت تعاملی هوریون این فرصت را  برای اتصال دستگاه های اداری شخصی غنیمت شمرده و آن را مقدمه ای بر ورود به دوران موبایل آفیس می داند. نسل پنجم درها را به روی جلسات هوشمند باز کرده و به ما اجازه می دهد آینده ای که ما را شگفت زده خواهد کرد کشف کنیم.

اخبار

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

کنفرانس شرکت ها در دوران نسل پنجم (5G) چگونه خواهد بود؟

1398-04-14

به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom صادر کرد. به تازگی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات به طور رسمی مجوز تجاری نسل پنجم را به China Telecom، China Mobile و China Unicom و China Broadcasting Network Corporation (Ltd) صادر کر...

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

از نمایندگان در سراسر دنیا دعوت شده تا با پیوستن به ما، بازار صفحات تعاملی را مورد بررسی قراردهند.

1398-03-28

چکیده: در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. در پاسخ به تقاضای فزاینده از سوی بازارهای جهانی برای صفحات تعاملی، Horion تصمیم به ایجاد این فرصت برای نمایندگان و عوامل فروش در سراسر جهان گرفت. ف...

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

عملکرد خارق العاده M3 در سه شهر

1398-03-01

در 21م ماه می، کنفرانس ارتقاء کانال Channel Promotion Conference)) و رونمایی محصول جدید Horion M3 به طور همزمان در پکن، ژنگ ژو و کانمینگ برگزارشد . اولین ارائه جهانی ابَر پنل تعاملی و راه کارهای تماما صنعتی. علاوه بر آن هوریون راه کار کاملا جدیدی را در کنفرانس های هوشمند با همراهی Huawei و Fastmeeti...

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

طراحی سه گانه UI، با فراغ بال هرکدام را می خواهید انتخاب کنید.

1398-01-30

از زمانی که UI پیشرفته و جدید در نسخه تجاری در ماه اکتبر منتشر شد، باعث ایجاد نگرانی ها و واکنش های گسترده ای شد. اکنون هوریون واسط کاربری (شخصیت طراح) Designer’s personality را توسعه داده که شامل مدل کلاسیک و UI با سه تم جدید می باشد. این واسط کاربری می تواند با توجه به صحنه های مختلف، تنظیمات مختل...

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

Horion موفق به کسب "جایزه شرکت نوآور" و "محصول خوبِ شنژن" شد.

1398-01-30

چکیده: در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در بعد از ظهر15 ژانویه، انجمن صنفی صنعت رایانه شنژن و همایش تقدیر و تشکر در مرکز همایش های پارک بین المللی علم و فناوری شنژن برگزار گردید. در این جلسه هور...

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

چرا در شرایط سخت اقتصادی، شرکت ها پنل تعاملی هوریون را ترجیح می دهند؟

1398-01-30

چکیده: در مواجهه با این شرایط سخت اقتصادی Didi Chuxing و Jingdongمجبور به محدود کردن فعالیت خود و کوچک سازی هستند و تعداد بسیاری از شرکت های اینترنتی دست به ادغام و همکاری با یکدیگر می زنند. این شرایط سخت کسب و کار نیازمند بهینه سازی ساختار شرکت و منطبق سازی منابع انسانی می باشد. از این رو بهبود عمل...

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت هوریون محفوظ می باشد